یو پی اس / UPS
و بهترین منبع تغذیه بدون وقفه جهت تامین برق تجهیزات حساس صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی، پستهای برق ، نیروگاهها و پالایشگاهها ، تجهیزات پزشکی ، رادیولوژی ها ، سیستم های نظارت تصویری و امنیتی ، سیستم های مخابراتی ، دیتاسنترها و...

یو پی اس های قابل ارئه :


  •  آریاتک
  •  برندهای معتبر خارجی (AEG – SIEL)
  •  برند های معتبر داخلی (فاران)
UPS یو پی اس مصارف اداری

UPS یو پی اس مصارف اداری

یو پی اس - مصارف اداری :

با گسترش روز افزون تجهیزات الکتریکی و کامپیوتری نیاز مصرف کنندگان در ادارات و دفاتر اداری به یو پی اس در حال افزایش است ، کاهش مصرف انرژی به یک ضرورت اقتصادی و تعهد زیست محیطی تبدیل شده است . بنابراین انتخاب یو پی اس های تولید شده بر اساس  فن آوری های های سبز مانند یو پی اس های تولیدی آریا تک  ضروری است .

- از مزایای این یو پی اس ها دستیابی به بهترین راندمان انرژی و کمترین اثر منفی بر روی محیط زیست می باشد .

- از دیگر مزایای یو پی اس های آریا تک ، نیاز به فضای بسیار کوچک (Small Foot print) می باشد که باعث می شود در هر مکانی از فضای اداری شما نصب شود .

یو پی اس - مصارف پزشکی :

در عصرجدید بیشتر بخش های اقتصادی به فناوری های الکتریکی و کامپیوتری متکی هستند . در همین راستا خدمات پزشکی و درمانی هم به فناوری های دیجیتال متکی هستند . با توجه به ماهیت مهم این برنامه ها که با سلامت افراد ارتباط نزدیکی دارند ، زیر ساخت ها به گونه ای طراحی می شوند که حداکثر سطح اطمینان و ایمنی را دارا باشند .

طبق استاندارهایی که در بخش مصارف پزشکی بر یو پی اس ها اعمال می شود این یو پی اس ها باید شامل موارد زیر باشند :

  •  ایزولاسیون الکتریکی ورودی / خروجی
  •  سطح حفاظت IP متناسب با کاربرد
  •  امکان استفاده از ترانسفورماتور ایزوله داخلی

یو پی اس آریا تک ، کلیه استانداردهای مورد نیاز مصارف پزشکی را پوشش می دهد .

UPS یو پی اس مصارف پزشکی

UPS یو پی اس مصارف پزشکی

UPS یو پی اس دیتاسنتر و شبکه

UPS یو پی اس دیتاسنتر و شبکه

یو پی اس مصارف دیتا سنتر و شبکه :

مراکز داده ( Data centers) یکی از اساسی ترین دارایی های یک شرکت محسوب می شوند ساختاری که کل سازمان به آن وابسته است به همین دلیل باید از عملکرد و قابلیت اطمینان آن مطمئن باشیم .

مطابق استاندارد TIER در دسترس بودن سیستم باید بین (99.9) الی %99.999 باشد .

با استفاده از یو پی اس های بسیار با کیفیت آریا تک ، این سطح از دسترسی قابل دستیابی است .

این یو پی اس ها با توجه به ساختار ماژولار خود ، قابلیت پارالل شدن را دارا می باشند .

با توجه به این که بهینه سازی فضای موجود در مراکز داده بسیار مهم است ، لذا یو پی اس های آریا تک با حداقل سطح اشغال (small foot print) طرحی و ساخته شده اند .

یو پی اس - مصارف صنعتی :

تاسیسات صنعتی پیچیده از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند بنابراین به سطح بالایی از قابلیت اطمینان در کلیه شرایط عملیاتی و محیطی نیاز دارند .

یو پی اس یک دارایی اساسی برای تضمین تداوم خدمات و ایمنی سیستم است . یو پی اس های آریا تک مدت مدیدی است از زیر ساخت های نفت و گاز ، نیروگاه ها و دیگر تاسیسات صنعتی محافظت کرده است . یو پی اس آریا تک را شریک صنعتی قابل اعتمادی برای هر یک از این صنایع تبدیل کرده است .

استمرار عملیات در بخش صنعت از اهمیت بسزایی برخوردار است و خاموش یا قطع برق در سیستم های نظارتی و کنترل غیر قابل تحمل است . به همین دلیل از یو پی اس های با کیفیت بالای آریاتک که مناسب برای کار در شرایط متنوع محیطی ( دما ، رطوبت ، لرزش ، نوسانات ) استفاده می شود .

UPS یو پی اس صنعتی

UPS یو پی اس صنعتی